چاپ پرچم رومیزی یکی از راهکارهای نمایش ارزش و اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت است پرچم های رومیزی بیشترین مورد استفاده برای هر شرکت و نهادی برای دیده شدن بهتر برند و نشان آن مجموعه سفارش داده میشود.

نوع چاپ : سیلک ، دیجیتال

جنس : ساتن ، جیر

سایز: 30*20

محل استفاده : indoor

 


چاپ پرچم رومیزی

قرار دادن پرچم با آرم شرکت و سازمان بروی میز کارمندان می توان احساس غرور و ارزش سازمانی بیشتری ایجادکند. این راهکار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است.

قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت ، کارخانه بروی میز کارتان علاوه بر زیبای و البته حس اعتماد باعث برندسازی خواهد شد. پرچم رومیزی در سمینارها ، همایش ها و جشنواره ها درخشش خاصی خواهد داشت.

در این راستا سایت اطلس پرچم نسبت به چاپ لوگو، آرم و یا نوشته ی شما روی پرچم رومیزی اقدام می نماید. لازم به ذکر است که پرچم های مذکور با میله و پایه ارایه می شود. پایه سنگ و پایه استیل برای پرچم های رومیزی کورد استفاده قرار میگیرد. که نوع سنگ طرفداران بیشتری بین شرکت ها و موسسه ها دارد.

چاپ پرچم رومیزی به صورت دو رو از جنس پارچه براق و ساتن آمریکا (مات) با پایه های مختلف سنگی، فلزی و … ارائه می شود. در این نوع از پرچم تبلیغاتی محدویت رنگ و طرح وجود ندارد. پرچم تبلیغاتی رومیزی بهترین روش برای نشان دادن و اعتبار برای برند یک موسسه میباشد. پرچم رومیزی ساتن مات در مجموعه اطلس پرچم با بالاترین کیفیت و بهترین پارچه تولید میگردد.

 

چاپ پرچم رومیزی

کاربرد پرچم بر روی میز

یکی از روش های برندینگ و انحصاری سازی استفاده از لوگو شرکتتان در قالب یک پرچم می باشد. همواره شاهد این بوده ایم که شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ از پرچم های رومیزی با لوگو خود در دفاتر و شعبات خود استفاده می کنند. شما حتی می توانید پرچم انحصاری خود را به عنوان هدیه به همکاران خود نیز ارائه دهید.

این عمل باعث دیده شدن و شنیده شدن بیشتر برند شما خواهد شد. به طوری که افرادی که به دفاتر همکاران شما تشریف می برند، ناخداگاه چشمشان به برند شما می افتد و در ذهنشان ثبت می شود.

همیشه به یاد داشته باشید که یکی از موثرترین ارکان در هر کسب و کاری ارزش و اعتبار لوگو و سمبل آن کسب و کار می باشد.

بسیاری از شرکت های بزرگ از پرچم رومیزی با چاپ لوگو اخصاصی خود بر روی میزهای خود و کارمندان خود استفاده می کنند.

این امر باعث افزایش اعتبار شرکت شما می شود. اطلس پرچم به کسب و کارهای نو پا و تازه راه افتاده حتما پیشنهاد می کند که سریعا پرچم های رومیزی خود را تهیه کنند.

مجموعه اطلس پرچم با داشتن بیش از نیم قرن تجربه در زمینه چاپ پرچم از جدیدترین و بروزترین تجهیزات موجود در بازار استفاده می کند و محصولات آن دارای بالاترین سطح کیفیت هستند که با اقتدار کیفیت محصولات را قابل تضمین می سازد.

برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره های درج شده در سایت ما تماس حاصل کنید و سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید

لازم به ذکر است که اطلس پرچم به سراسر کشور عزیزمان ارسال دارد.