پرچم محرم چیست؟

شرکت اطلس پرچم سالیان سال است که تمام خدمات پرچم مرتبط با محرم را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان محترم قرار میدهد.

 پرچم های مرتبط با محرم شامل کتیبه، پلاکارد، سربند و اهتزاز می باشد. پرچم های مرتبط با محرم را می توانید در محافل عزاداری خود استفاده کنید.

 کیفیت پرچم های اطلس پرچم بسیار بالا می باشند به طوری که شما با تهیه کردن آن از شرکت اطلس می توانید آن ها را سالیان سال استفاده کنید.

جنس و کیفیت پرچم های مذهبی

جنس پارچه و دوخت پرچم های محرمی اطلس پرچم بسیار بالا می باشد. این پرچم ها به صورت داخلی با استفاده از مرقوب ترین الیاف موجود تهیه شده است.
اطلس پرچم با استفاده از جدیدترین دستگاه های چاپ موجود در بازار چاپ و دوخت این پرچم هارا انجام می دهد و کیفیت و اصالت کالاهای خود را تضمین می کند.
لازم به ذکر است در صورت سفارش اینترنتی و ذکر کردن این که از سمت سایت با اپراتورهای ما تماس گرفته اید، خرید پرچم شما شامل تخفیف می شود.
 

تولید ویژه پرچم های مذهبی

با توجه به نزدیک شدن ماه محرم شرکت اطلس پرچم بخشی از تولیدات خود را اختصاص داده است به تولید و توزیع پرچم های مرتبط با محرم، مشتریان محترم می توانند طرح دلخواه خود را برای اپراتور های اطلس پرچم ارسال کنند سپس ما با استفاده از جدیدنرین تکنولوژی چاپ موجود در بازار آن را بر روی پارچه با الیاف خوب چاپ کرده و خدمت شما ارسال کنیم.
پس از ثبت سفارش توسط اپراتورهای ما در کوتاه ترین زمان ممکن پرچم خود را درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است شرکت اطلس پرچم به تمام نقاط ایران ارسال دارد.

برای ثبت سفارش شما می توانید با اپراتورهای اطلس پرچم تماس بگیرید و طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید و یا از طرح های آماده ما استفاده کنید.

پرچم های تولید شده توسط اطلس پرچم دارای کیفیتی تضمین شده می باشند. از دیگر ویژگی های محصولات اطلس پرچم دوخت با کیفیت آن ها می باشند. مشتریان عزیز می توانند به دلخواه رنگ دوردوزی پرچم ها را انتخاب کنند.

شما پس از ثبت سفارش می توانید محصولات ما را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

خرید پرچم مدهبی