نوع چاپ : سیلک، دیجیتال ، لیزری

جنس : ساتن ، جیر

سایز: 150*90

محل استفاده : indoor

تولید پرچم های تشریفاتی به صورت اختصاصی طراحی و اجرا می شوند. پرچم هایی بزرگ که بروی پایه های پنجه شیری و خورشیدی قرار گرفته می شوند.

استفاده از پرچم های تشریفاتی بطور عمومی در کنفرانسها، همایش ها، در شرکت های بزرگ و معتبر ، پرچم مدارس و دانشگاه ها و … استفاده میشود.

چاپ پرچم تشریفات برای هیچ کسب و کاری محدودیتی ندارد و مهم نیست شما چه شغلی دارید می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار اقدام نموده و همچنین به زیبائی محیط کار خود اضافه نمائید. 

شما می توانید با هزینه ی و قیمتی مناسب نسبت به سفارش پرچم تشریفات با لوگو، آرم و نشان اختصاصی برند، شرکت یا سازمان خود اقدام نمایید.

اطلس پرچم با سابقه 5 دهه در تولید و چاپ پرچم تبلیغاتی این نوع از پرچم ها، خدمات را با کیفیت بسیار بالا و متفاوت به شما ارائه می نمایید.

چاپ پرچم تشریفات تمام چاپ:

اگر چاپ پرچم تشریفاتی شما به صورت تمام صفحه باشد و کل پرچم حاوی رنگ باشد باید چاپ تمپلات یا به اصطلاح تمام چاپ را انتخاب کنید.

ما با قیمتی مناسب به چاپ اختصاصی لوگو ، آرم برند شرکت و کسب و کار شما به صورت تمام چاپ بر روی پارچه مات و براق اقدام خواهیم کرد. تنها کافیست که با ما تماس گرفته و باقی مراحل را به ما بسپارید.

این روش امکان  چاپ دو رو و دارای ریشه هایی با رنگ های مختلف را نیز دارا است.

چاپ پرچم تشریفات زمینه سفید:

پارچه این کار در حالت معمولی به زمینه سفید است که با ظرافت خاصی ریشه دوزی شده است و لوگوی شرکت و یا سازمان شما بدون محدودیت رنگ روی آن چاپ خواهد شد.

به جهت جلوگیری افتادن سایه پشت و روی پرچم نسبت به هم تولید پرچم ها،توسط ما دو لایه بوده و با کیفیت بسیار بالا بر روی پارچه مات و براق چاپ صورت می گیرد.

چاپ پرچم تشریفات