پرچم رومیزی لیزری هم نسل جدید پرچم‌های رومیزی می باشد که بدون ریشه اجرا میشوند. در چاپ پرچم رومیزی لیزری به جای دوخت از برش لیزر استفاده می‌شود.

چاپ پرچم لیزری یکی دیگر از راهکارهای نمایش ارزش و اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت است. قرار دادن این نوع پرچم با آرم شرکت و سازمان بروی میز کارمندان به سبب برش زیبای لیزری آن، احساس غرور و ارزش سازمانی بیشتری بین ایشان ایجاد می‌نماید. این راهکار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت ، کارخانه بروی میز کارتان علاوه بر زیبای و صد البته ایجاد حس اعتماد منجر به برندسازی نیز میگردد.

چاپ پرچم رومیزی لیزری در سمینارها، همایش ها و جشنواره ها درخشش خاصی را ایجاد می‌نماید. در این راستا مجموعه پرچم سازان نسبت به چاپ لوگو، آرم و یا نوشته‌ی مد نظر شما روی پرچم رومیزی لیزری اقدام می نماید.

چاپ پرچم رومیزی لیزری

چاپ پرچم رومیزی لیزری هم به صورت دو رو و هم تک رو بوده و محصول نهایی بر روی پارچه براق با پایه های مختلف سنگی، فلزی و … ارائه می شود. در ساخت و چاپ پرچم رومیزی لیزری محدویت رنگ و طرح وجود ندارد. پرچم رومیزی لیزری یکی از بهترین و ارزانترین راه‌های موجود برای نشان دادن لوگو سازمان و شرکت شما عزیزان می باشد.

منبع : پرچم سازان